top of page

Vinn ett sommarjobb!

Jobba som content creator hos oss i sommar!

SE VIDEON HÄR Vinn ett hett sommarjobb som content creator!

Vill du tjäna pengar i sommar och är redo för den ultimata TikTok-utmaningen? På vår TikTok-kanal finns det en tävling som ger er möjligheten till detta! Spela in en rolig eller informativ video och tagga oss @sveagymnasium #sveagymnasium i videon. Tävlingen avslutas 15/2 kl. 23:59.


En chans att få ett bättre CV och en riktigt rolig sommar där du betalas för att titta på TikTok och skapa egna! Enda regeln är att minst en elev som går på Svea måste vara med i videon. Annars är det fritt fram! Ni kan dansa, sjunga, gamea, spela fotboll eller skapa en meme. Låt fantasin flyga fritt!

Let's TikToka!

Publicerings datum

5 februari 2024

Lästid

3 min

Dela

Vinn ett sommarjobb!
Är du en innovativ lärare?
Tävling: Vem är Svea Gymnasiums nästa entreprenör? Vinst på 30 000kr!
Viktiga datum för dig som ska söka gymnasiet 2024!

Fler nyheter

bottom of page